TRENING TERAPII PSYCHOBIOLOGII SUBKOMÓRKOWEJ

29 października – 13 listopada, Gran Canaria

Szanowni Państwo,

tecza mala
Zapraszamy Państwa na szkolenie podczas którego przedstawimy integralną koncepcję terapii i rozwoju wewnętrznego stworzoną przez Dr Granta McFetridge’a oraz nauczymy narzędzi skutecznej pomocy i wspierania rozwoju osobowego. W trakcie zajęć będziemy używać zdobytej wiedzy i umiejętności podczas sesji terapeutycznych z innymi studentami oraz doświadczeń indywidualnych. Warsztat poprowadzą zaawansowane terapeutki z zespołu badawczego Instytutu Badań nad Szczytowyni Stanami Świadomości ISPS, Grażyna Lenard-Dutczak i Agata Szyplińska.

Terapia Psychobiologii Subkomókowej (PS) to nowa metoda terapii i wspierania samorozwoju oparta na dokonaniach Dr Granta McFetridge'a. Lata studiów i poszukiwań w dziedzinach: psychologii, biologii subkomórkowej i duchowości doprowadziły do odkrycia ścisłej relacji pomiędzy urazami i uszkodzeniami fizycznymi (zwanymi traumami) z okresu prenatalnego oraz prekoncepcyjnego, a późniejszym rozwojem psychiki i świadomości. Dr McFetridge udowodnił, że uzdrowienie najważniejszych tego rodzaju urazów i uszkodzeń biologicznych za pomocą Terapii PS uwalnia dostęp do tego, co nazywa Szczytowymi Stanami Świadomości (np. optymizm, spokój, stan komunikacji z naturą).

I część treningu składa się z materiału obejmującego metodologię terapii PS i koncentrować się będzie na intensywnej pracy własnej oraz sesjach wymiennych pomiędzy studentami. Wyposaża w komplementarne narzędzia do użytku własnego po powrocie do domu, które wraz z odbytą na treningu praktyką stanowią fascynujący przewodnik do skutecznej autoterapii i własnego rozwoju.

Termin: 28/29 października – 13 listopada, zależnie od przylotów (14 dni treningowych po 8h pracy plus, po 7 dniach, dzień odpoczynku na wspólny wypad w wybrany zakątek wyspy).

Miejsce: : I część odbędzie się na Gran Canarii, gdzie dolecieć można bezpośrednio liniami Ryanair lub Norwegian z Krakowa i Warszawy. Przykładowo 28.10 o g. 10 Ryanair leci z Warszawy Modlin, a 29.10 o g. 13 z Krakowa. Powrót lotem bezpośrednim 14.11 o g.14 Ryanairem. Poza tym jest wiele połączeń z przesiadką, np. przez Berlin. Koszt biletu w 1 stronę to wydatek rzędu 300-450zł. Zakwaterowanie i zajęcia będą najprawdopodobniej w domu pięknie położonym w górach (wiekowe wulkany), z ogrodem, basenem, przyjemnym salonem.

Koszt: I części to 4600 zł plus zakwaterowanie, około 30€ dziennie- niedługo będziemy to mogli potwierdzić. Lot każdy uczestnik organizuje we własnym zakresie z tym, że organizatorzy służą pomocą w jego wybraniu oraz organizują transport z/na lotnisko. Wyżywienie będzie dodatkowo płatne i będzie w formie: gotowania w przerwie lub wyjścia, a być może zamówimy kogoś, żeby nam gotował, co dla grupy może być najatrakcyjniejsze.
Grupa nie przekroczy 15 osób, zajęcia odbywać się będą w języku polskim.


Zgłoszenia i pytania
  • Agata Szyplińska: agata.szyplinska (at) gmail.com, Tel. 0034 685051586 (Espana)
  • Grażyną Lenard- Dutczak: lenard.dutczak (at) gmail.com, Tel. 509 133 443 (Polska)

Po zapisaniu się na listę osób zainteresowanych, zaprosimy na spotkanie na Skypie, która ma na celu udzielenie odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące uczestnictwa w treningu.


plaza zachod

II część treningu przeznaczona dla osób, które:

  • już są terapeutami w innej modalności lub nimi będą w niedalekiej przyszłości i mają ambicję zostać zawodowym terapeutą;
  • chcą poszerzyć swoje kwalifikacje o certyfikat w metodzie Terapii Psychobiologii Subkomókowej (PS) oraz dołączyć do grona Instytutu ISPS;
  • ukończyły I dwu tygodniową część treningu w metodzie Terapia Psychobiologii Subkomókowej (PS);
  • są zainteresowane procesami odzyskiwania Stanów Szczytowych oraz teorią i praktyką pracy z klientem spoza treningu;
  • są w ogólnie dobrej kondycji psycho-fizycznej.
Termin i miejsce organizacji drugiej części zostanie ustalone w terminie późniejszym, mając na względzie preferencje osób zainteresowanych.

Bieżące informacje na stronie:
https://www.facebook.com/Lenard-DutczakTherapy-1693148597573438/?ref=hl

Ze względów bezpieczeństwa, niektóre techniki Terapia Psychobiologii Subkomókowej (PS) mogą być wykorzystywane wyłącznie przez
licencjonowanych terapeutów Institute for the Study of Peak States. Stąd największym atutem ukończenia miesięcznego szkolenia złożonego z części I i II, jest rozpoczęcie procesu przygotowania do procesu certyfikacji (po ukończeniu dodatkowych modułów: rozpoznawanie chorób psychicznych, szkolenie z duchowego kryzysu i prewencja w sytuacji ryzyka samobójstwa). Możliwe jest wzięcie udziału tylko w pierwszej części szkolenia, co pozwoli na wykorzystywanie nabytej wiedzy i technik tylko dla samego siebie, w sesjach wymiennych z innymi uczestnikami warsztatu lub, dla osób, które już są terapeutami i pracują z klientami, jako wsparcie innych metod terapeutycznych.


Kontakt Agata

Skontaktuj się z Grażką tel. +48 501 412 781

Więcej informacji o celach i projektach instytutu ISPS oraz nowym paradygmacie uzdrawiania na stronie www.peakstates.com oraz www.peakstates.pl

taka jest Gran Canaria:Historia zmian
6 may 2016
30 sierpnia 2013