wyszukaj według freefind

Książki
Diagnoza_wer pl 300px 24KB
Psychobiologia subkomórkowa Podręcznik diagnozy
Subkomórkowe przyczyny problemów psychologicznych
przez Dr. Grant McFetridge (2014 Pollski)
germany_small amazon de icon UK flag Amazon.co.uk icon USA Flag Amazon.com icon Canada flag Amazon.ca icon Australia flag icon Amazon Australia icon

Diagnoza w psychobiologii subkomórkowej

W tej przełomowej pracy autor pokazuje, jak uszkodzenia wewnątrz samej komórki mogą być źródłem symptomów psychologicznych i fizycznych. Po raz pierwszy objaśnia różne symptomy psychologiczne – od traum po poważne choroby psychiczne – przez pryzmat problemów biologicznych na poziomie subkomórkowym.

Podręcznik ten opracowano jako materiał referencyjny dla terapeutów i psychiatrów stawiających diagnozy i podejmujących leczenie klienta. Zawiera on opis ponad 50 chorób i zaburzeń w komórce, a każdy z nich obejmuje krótką charakterystykę przyczyny wraz z ilustracją przedstawiającą dany przypadek na poziomie biologii subkomórkowej, diagnozę różnicującą oraz standardowe techniki quasi-psychologiczne, które pozwalają szybko i skutecznie wyleczyć owe problemy biologiczne.

Dzięki temu nowemu podejściu możliwa staje się radykalna zmiana w dziedzinie psychologii – w tym konieczne przejście na system „opłaty za rezultat”. Pierwsza generacja przypadków subkomórkowych obejmuje między innymi:

• epigenetyczne pochodzenie traum pokoleniowych, asocjacyjnych i biograficznych
• przyczyny, dla których techniki uzdrawiania traum czasami nie działają
• schorzenie grzybowe jako przyczyna występowania głosów schizofrenicznych
• źródło uczuć samobójczych w traumie narodzin
• percepcje subkomórkowe, które są przyczyną kryzysów duchowych
• odwołanie do kategorii ICD-10.

Niniejszy tom serii Peak States® Therapy jest uzupełnieniem pozycji Szczytowe stany świadomości oraz podręcznika The Basic Whole-Hearted Healing® Manual.

Subkomorkowa spis treści i indeksokladka-cmyk.jpg
Szczytowe Stany Świadomości
Tom I: Przełomowe techniki osiągania wyjątkowej jakości życia
przez Dr. Grant McFetridge z Jacquelyn Aldana i Dr. James Hardt (2004 Polski)

germany_small amazon de icon UK flag Amazon.co.uk icon USA Flag Amazon.com icon Canada flag Amazon.ca icon Australia flag icon Amazon Australia icon


Witamy w nowej, ekscytującej dziedzinie badań nad szczytowymi stanami świadomości!

Dr. Grant McFetridge - Proces Wewnętrznego Spokoju
Jacquelyn Aldana - 15-minutowy Cud
Dr. James Hardt - podejście medytacyjne Biofeedback

  • Jak możemy poprawić swoje życie? Jaki sens ma praktyka duchowa?
  • Dlaczego po uzdrowieniu problemu nadal nie czujemy zadowolenia z życia?
  • Dlaczego niektórzy funkcjonują na co dzień bez większego wysiłku, a inni mają zawsze „pod górkę”?

Na całym świecie wciąż pojawiają się nowe podejścia w psychologii, duchowości, szamanizmie, a także w terapii i sposobach poprawy zdrowia psychicznego. Dotychczas większość tych nowatorskich, przełomowych idei powstawała zupełnie od siebie niezależnie. W niniejszej książce po raz pierwszy współpracujemy ze sobą dzieląc się wynikami naszej pracy. Chcemy dać czytelnikowi posmak naszej fascynującej wspólnej pracy w dziedzinie, która nieustannie się zmienia, a także przedstawić nowe odkrycia, syntezy i kontrowersje. Zarówno laicy, jak i profesjonaliści znajdą w tej książce porcję wiedzy o niezwykłym obszarze badań, jakim są szczytowe stany świadomości, oraz o nowatorskich badaniach nad nowymi technikami pozwalającymi osiągać wyjątkową jakość życia.

W niniejszym tomie, pierwszym z serii, omawiamy najlepsze naszym zdaniem techniki nowej generacji, służące uzyskiwaniu stanów szczytowych, a także przedstawiamy nowy model, który łączy wiedzę z dziedziny biologii, psychologii, terapii i duchowości w jednolitą spójną całość – „Model zdarzeń rozwojowych dla stanów, doświadczeń i zdolności szczytowych”.

Szczytowe Spis treściKsiążki dostępne w j.angielskim
W przypadku innych książek w języku angielskim z Instytutu kliknij tutaj.

Silence the Voices cover 200px         Pasted Graphic         Pasted Graphic 1        Pasted Graphic 2

...lub odwiedź nasze

ForumHistoria zmian
1.0 – 30 sierpnia 2013